Veiksmes stāsts

Semarah Hotels ir Latvijā dibināta viesnīcu ķēde, kura var lepoties ar patiesi vērtīgām pērlēm. Kūrorta viesnīca Lielupe, četrzvaigžņu viesnīca Metropole un elegantā dizaina viesnīca Grand Poet Raiņa bulvārī. Katra no tām ir ar savu unikālo stāstu un vērtībām.

2018. gada sākumā, atklājot Grand Poet viesnīcu Raiņa bulvārī, ir sākusies jauna lappuse Semarah Hotels stāstā. Viesus sāka uzņemt viesnīca ar unikāla dizaina numuriem, augstākās klases restorānu, SPA kabinetiem, baseinu un skatu uz vienu no Rīgas skaistākajiem parkiem - Bastejkalnu. Viesnīca atrodas vēsturiskā ēkā, kuras saglabāšanai rekonstrukcijas procesā ir pievērsta īpaša rūpība.

 

Viesnīca Lielupe atrodas vienā no skaistākajām vietām Jūrmalā - gadsimtiem senu priežu meža ielokā, tikai paris simtu metru attālumā no Bulduru pludmales. Tā ir viena no iecienītākajām pludmalēm Baltijas jūras piekrastē - ideāla vieta atpūtai kopā ar Jūsu ģimeni. Tā ir Semarah Hotels lielāka viesnīca ar 264 eleganto numuru fondu, plašu Wellness centru ar 25m baseinu, Turku pirti, Somu saunu, džakuzi un SPA zonu, kā arī lielu un moderni aprīkotu bērnu klubu, restorānu un 13 dažādas ietilpības zālēm konferencēm un pasākumu rīkošanai.

Metropole ar godu nes senākās Rīgas viesnīcas titulu, kuras vēsture aizsākās jau 1871. gadā, turklāt tā bija pirmā viesnīca Latvijā, kur viesiem numuros tika piedāvāts siltais ūdens. Viesnīcas telpās ērti iekārtojies stilīgs bārs, kurā aizgājušo laiku atmosfērā iespējams izbaudīt dažādus dzērienus un kokteiļus.

Mēs neesam tikai viesnīcas tīkls, tāpat kā mūsu viesi tikai parasti viesi. Mēs zinām, ka daudzi pie mums ierodas, lai pavadītu labāko laiku savā dzīvē. Lai pavadītu laiku kopā ar bērniem, kuri tik ātri izaug. Kopā ar cilvēkiem, ko mēs visvairāk mīlam. Mēs ticam, ka ceļošana ir viens no cilvēku skaistākajiem sapņiem, kuru daudzi no mums gaida vairāk par visu, un vietai, kur mēs apmetamies ir nepārvērtējama ietekme uz mūsu labsajūtu un atmiņām. Mēs ar lepnumu un milzīgu atbildību apzināmies, ka mēs esam daļa no cilvēku kvēlākajiem sapņiem un skaistākajām atmiņām. Un mēs darīsim visu, kas ir mūsu spēkos, lai jūsu sapņus nepieviltu!

 

 

SEMARAH HOTELS PROJEKTI

 

Semarah Hotel Management SIA laika posmā no 2020. gada 12. līdz 13. februārim piedalījās starptautiskajā B2B seminārā profesionāļiem CONVENE 2020 (LIAA līgums Nr. SKV-L-2018/213).

LV_ID_EU_logo_ansamblis_E...

 

Jūrmala piedalīsies tūrisma izstādē "TOUREST 2019" Igaunijā

 

8.-10. februārī Tallinā norisināsies starptautiskā tūrisma izstāde "TOUREST 2019", kurā Jūrmala tiks pārstāvēta atsevišķā stendā. Kopā ar Jūrmalas tūrisma informācijas centru stendā piedalīsies viesnīca "Lielupe Hotel by Semarah" un sanatorija "Belorusija".

Jūrmala igauņiem tiks prezentēta kā ģimenes brīvdienu, atpūtas un atveseļošanās vieta jūras krastā ar daudzveidīgām kūrortārstniecības un SPA procedūrām. Stendā izstādes apmeklētāji varēs saņemt Jūrmalas kūrortpilsētas tūrisma brošūru igauņu valodā, informāciju par Jūrmalas apskates objektiem, atpūtu ģimenēm ar bērniem, informāciju par kūrortārstniecības un SPA pakalpojumiem, lielākajiem pasākumiem 2019. gadā. Jūrmalas uzņēmēji, kuri piedalīsies izstādē, apmeklētājus informēs par īpašajiem piedāvājumiem, sniegtajiem pakalpojumiem un cenām šajā gadā, kā arī piedāvās iegādāties tos uz vietas. Stenda apmeklētājiem būs iespēja doties virtuālā pastaigā pa Jūrmalu, izmantojot virtuālās realitātes brilles, apskatot Jūrmalas populārākos tūrisma objektus. Tāpat apmeklētājiem būs iespēja uzņemt fotogrāfiju ar īpaši sagatavotiem atribūtiem, ielikt to sociālajā tīklā "Facebook" un saņemt nelielu Jūrmalas suvenīru.
Šogad igauņiem tiks piedāvāti informatīvie materiāli par jaunu tūrisma produktu – pārgājienu maršruts gar Baltijas jūras piekrasti no Tallinas līdz Liepājai "Jūrtaka", kas tapis pārrobežu projekta EstLat rezultātā, apvienojoties vairākiem partneriem no Igaunijas un Latvijas. Maršruts iekļauj arī Jūrmalu un aicina ceļotājus izbaudīt garas pastaigas gar daudzveidīgo piekrasti un apskatīt tuvumā esošus tūrisma objektus.

Igaunija ir būtisks tūrisma tirgus Jūrmalai. 2018. gada pirmajos 9 mēnešos Igaunijas tirgus ieņēma 4. vietu no kopējā tūristu skaita, sasniedzot 9% no kopējā uzņemto tūristu skaita. Ik gadu Jūrmalas naktsmītnēs apmetas aptuveni 20 000 tūristu no Igaunijas. Ik gadu pašvaldība sadarbībā ar tūrisma uzņēmējiem īsteno vairākas mārketinga aktivitātes, reklamējot atpūtu Jūrmalā Igaunijas plašsaziņas līdzekļos un Interneta vietnēs.

Igaunijas tirgus ir viens no Jūrmalas prioritārajiem mērķa tirgiem, kurā Jūrmala sevi popularizē, piedaloties tūrisma izstādē "TOUREST", uzņemot Igaunijas masu mediju pārstāvjus un tūrisma aģentus un īstenojot reklāmas kampaņas plašsaziņas līdzekļos.

Tūrisma izstādē Jūrmalas pilsētas dome piedalās projekta "Starptautiskās konkurētspējas veicināšana uzņēmējdarbībā" ietvaros, pamatojoties uz Jūrmalas pilsētas domes un v/a "Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra" noslēgto vienošanos Nr. SKV-L-2017/335.

LV_ID_EU_logo_ansamblis_E...

2018. gada ietvaros Semarah Hotel Management SIA ir piedalījušies sekojošās starptautiskās tūrisma izstādēs: